Airport Condo By Younique Travel Chiang Mai

Chiang Mai
Airport By Younique Travel *

Airport Condo By Younique Travel Chiang Mai

5/14, Soi 8, Old Airport Road, Chiang Mai, Thailand Kaart weergeven
Airport Condo By Younique Travel is in Chiang Mai gelegen en omvat gratis privé parkeerplaatsen en parkeerplaats. Deze villa heeft een zonneterras.
Deze villa is op slechts 2.8 km van Wat Inthakhin Sadue Mueang. Monthathan Waterfall is binnen een 4.6 km afstand. Ristr8to Coffee met verrukkelijke gerechten is op 550 meter van Airport Condo By Younique Travel.Gallery Seescape ligt in de nabijheid van de accommodatie.
Deze woning is voorzien van kamers met een balkon en een koelkast. Enkele units hebben ook een kitchenette met een magnetron, een kookplaat en een wasmachine.
+ Meer - Minder
Populairste faciliteiten
  • Wi-Fi
  • + Meer

Kaart

Toeristische attracties in

Chiang Mai
Luchthavens
  • Luchthaven Chiang Mai - 9 km
Treinstations
  • Treinstation Chiang Mai - 6 km

Kamers en beschikbaarheid

Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten

Algemeen

  • WiFi

Kamervoorzieningen

  • Eettafel
  • Wasmachine
  • Vloerbedekking
Populairste faciliteiten
  • Wi-Fi

Voorwaarden

Inchecken: van 13:00 tot 18:00
Uitchecken: tot 11:00
Voer uw datums in
Voer uw datums in
Do 2 Jul
Vrij 3 Jul
Gasten
Hotels in Chiang Mai aan het zoeken